english deutsche
BOBO BLOK, spol. s r.o. | Voračice 4, 257 53 Vojkov | Tel. 840 166 166
 • Veletrh INSIGHTS-X 2016

  Veletrh INSIGHTS-X 2016

  6. - 9. října 2016 jsme se společně s firmou KOH-I-NOOR zůčastnili papírenského veletrhu INSIGHTS-X v Norimberku. Představili jsme novou kolekci výrobků, které hrají a mluví.

 • Křest nových výrobků RETRO a Duhové kočky

  Křest Retro poznámkových bloků a
  Edice bloků Duhová kočka

  Záznam z 27. června 2014 - křest nových produktů - Retro Zápisníků ve formátu A5 s tužkou a Edice poznámkových bloků Duhová kočka s tužkou a magnetem.

 • Žákovské a učitelské diáře

  Žákovské a učitelské diáře

  Již několik desítek českých škol zařadilo do výuky Žákovský diář nebo Učitelský diář BOBO. Oba diáře pomáhají vést záznamy o úkolech, plánovat a hodnotit vykonanou práci. Diáře rozvíjí spolupráci mezi pedagogem a žáky.

 • Kalendář 365

  Kalendář 365

  Kalendář 365 - to je název nového denního trhacího kalendáře. Odtrhněte každý den s tím, že ten další bude vždy krásnější a úpěšnější. Uvidíte tu změnu v životě.

 • Bloky NEON

  Bloky NEON

  Bloky NEON jsou naší další novinkou. Touto výrazně barevnou a tudíž nepřehlédnutelnou kolekcí NEON bloků chceme jít vstříc módním trendům a požadavkům spotřebitele.

 • První videokalkulace

  První videokalkulace

  Zákazník poptával výrobu bločků s tužkou v cigaretové velikosti. Nevěděl však jakou podobu by bločky měli mít. Vytvořili jsme proto pro zákazníka videokalkulaci se čtyřmi druhy bločků.

 • Buřtpárty

  Buřtpárty BOBO BLOK

  Loučení s létem v BOBO BLOKu proběhlo na konci prázdnin a velice se vydařilo. Podívejte se i Vy do samotných útrob či na vrchol knihárny BOBO BLOK.

BOBO TV - Krátká videa našich produktů


E-Shop - Spirálové bloky, diáře, kalendáře

Aktuality

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme do svého kolektivu ve Voračicích zaměstnance do výroby. Nástup možný ihned. Více informací o volných místech v naší společnosti naleznete na podstránce Kariéra

Denní kalendáře 2018

Denní kalendáře 2018

Kalendář 365 - to je denní trhací kalendář. Jedinečný kalendář, který vás bude doprovázet celým rokem 2018 a to denně. V eshopu BOBO je možné kalendáře předobjednat.

Školení podnikového informačního systému BYZNYS